Zielony Koktail Smoothie

0


Zielony Koktail Smoothie.
Rozpocznij swój dzień, lub sięgnij w ciągu dnia po chłodny orzeźwiający zielony koktajl smoothie z dodatkiem olejków eterycznych.
Stosowanie olejków eteryczny w naszej kuchni zrobiło się bardzo popularne. Nie wszystkie olejki eteryczne nadają się do konsumpcji. Tylko użycie tylko olejków eterycznych z ACKT-Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna) posiadające oznakowanie „For dietary use” („do użytku wewnętrznego”) mogą być stosowane doustnie (większość pojedynczych i niektóre mieszanki nadają się do użytku wewnętrznego). Olejki takie znajdziesz TUTAJ

Zielone koktajle są bogate w witaminę E i witaminę C, a także błonnik i przeciwutleniacze. Wszystkie te substancje współpracują ze sobą, zapewniając lepszą cerę i czystszą skórę – nie wydając fortuny.

doTERRA ma proste przepisy na rozmaite pyszne koktajle. Zielone, słodkie, tropikalne i wytrawne koktajle. Zapraszamy na pierwszy przepis z kolekcji Zielone koktajle Smoothie.  Zacznij już dziś i daj nam znać! 

___________

Jeśli szukasz zdrowego smoothie, po treningu lub jako popołudniową przekąskę. Zdecydowanie ten zielony koktail Smoothie pozwoli Ci poczuć się zdrowo i radośnie. Pełen smacznych, zdrowych składników, z dodatkiem olejku eterycznego  Wild Orange dla wzbogacenia smaku.

 

Składniki:

1 filiżanka niesłodzonego mleka migdałowego 

1 kropla olejku z dzikiej pomarańczy (wild Orange)

1 szklanka dowolnych mrożonych owoców

⅓ szklanki jogurtu naturalnego

1 łyżka nasion chia 

2-3 szklanki świeżego szpinaku

1 kropla olejku metabolicznego (Smart & Sassy)

Instrukcje:

Połącz wszystkie składniki w blenderze do uzyskania gładkiej konsystencji.

Podobne przepisy Tutaj

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here