Sylwia się kłania.  Cieszę się, że wpadłaś i mam nadzieję, że spodoba wam się ten czteroletni dziennik mojego serca oraz podróż do bycia zdrowszym i wypełnienia życia radością!

Moja podróż do holistycznego zdrowia i dobrego samopoczucia rozpoczęła się 5 lat temu, kiedy pracując przy bardzo popularnym musicalu na West End w Londynie zaczęłam kwestionować to, co nadkładam oraz wkładałam (i) w moje ciało.

Szybko zmieniłam styl życia oraz stałam się zwolennikiem spożywania prawdziwych i tradycyjnych potraw (takich jak nasi dziadkowie jedli) i używania ziół i olejków eterycznych dla naturalnego dobrego samopoczucia. Zmiana ta zdecydowanie wpłynęła na jak bardzo przepiękny moment, zostania mamą. 
Dzisiaj robienie kosmetyków, środków czystości oraz używanie holistycznej medycyny jest normalnością. 


Pracuję z ludźmi z całego świata. Oferuję szkolenia w używaniu holistycznej medycyny, które obejmują stosowanie olejków eterycznych. Wspomaganie naszych emocji, transformacji głęboko zakorzenionych opinii. Można wiele rzeczy zmienić, wyjść z bardzo ciężko zakorzenionych przeżyć emocjonalnych. 

Moją misją jest pokazanie cudownym kobietom, że można stworzyć życie, o którym marzysz, najpierw zakochując się w sobie i odchodząc od świata strachu, niepewności, w którym żyjesz życiem do miejsca w którym jesteś prawdziwie spełniona.