OLEJKI ETERYCZNE NA STRES

Olejki eteryczne odgrywają ogromną rolę naszym życiu emocjonalnym. Nawet kiedy nie zdajemy sobie sprawy z ich wpływu, często instynktownie wybieramy aromaty które pomagają nam w danej chwili. Pocieszają, pobudzają albo wyciszają w zależności od sytuacji. Przepełnieni emocjami często potrzebujemy naturalnego wsparcia które przynoszą nam czyste aromatyczne esencje roślinne. Nasze dusze i ciała wymagają przytulenia i pogłaskania. 

Olejki eteryczne na stres to wybrane spośród wielu olejki, które mają wyjątkowy, specyficzny wpływ na nasze emocje. Znając ich właściwości i oddziaływanie możemy skutecznie łagodzić nasze emocje. Podjąć starania przepracowania naszych stresów, problemów i traum. 

WILD ORANGE
(DZIKA POMARAŃCZA)
Oprócz przepięknego aromatu, właściwości oczyszczających i stymulujących  ma ez ogromne możliwości wpływania na naszą psychikę. Rozwiązuje wiele problemów emocjonalnych. Sprzyja kreatywności i wspiera pozytywne nastawienie. Wild Orange łączy nas z naszym wewnętrznym dzieckiem i wprowadza spontaniczność, radość i zabawę. Wild Orange wspomaga naturalny kreatywny zmysł i inspiruje nieograniczone rozwiązania problemów. Zachęca aby całkowicie puścić blokady emocjonalne i czuć pełnię życia.

 

BASIL
(BAZYLIA)
Zmniejsza reakcję zapalną alergenów, nałożony na skórę daje efekt chłodzenia, wspiera koncentrację. Wpływa również na polepszenie nastroju, pomaga radzić sobie z uczuciem przytłoczenia iz sytuacjami stresowymi. Aromat Brazylii ma relaksujący wpływ na umysł, dodaje emocjonalnej siły. Bazylia jest doskonała na zdenerwowanie, uczucie niepokoju i rozpacz. Wspiera osoby żyjące w dużym napięciu, odnawia siły witalne po okresie wyczerpania czy wypalenia. Pomaga przywrócić ciału naturalny rytm snu, aktywności i odpoczynku.

 

BERGAMOT
(BERGAMOTKA)
Bergamotka jest cytrusem, który działa oczyszczająco i odmładzająco na skórę. Emocjonalnie łagodzi uczucie rozpaczy i niskiej samooceny. Pomaga patrzeć na życie z większym optymizmem i działa na wszelkiego rodzaju lęki. Łagodzi niepokój , podnosi nastrój. Bergamotka ma silne właściwości oczyszczające które generują ruch w systemie energetycznym co z kolei przynosi nadzieję, dlatego jest dobra dla osób czujących się beznadziejnie. Budzi duszę, przynosi nadzieję, dodaje odwagi. Przy Bergamotce uczymy się kochać siebie bezwarunkowo.

 

CYPRESS
(CYPRYS)
Olejek Cyprysowy jest znany ze swoich właściwości zapobiegającym infekcjom i wspomaganiu układu oddechowego. Działa energetyzujące i orzeźwiająco ale ma też doskonałe działanie na emocje. Cyprys kreuje przepływ energii i emocjonalne oczyszczenie. Jest najlepszy dla osób zakleszczonych emocjonalnie, zesztywniałych, nieugiętych. Dla osób które na siłę starają się pchać pewne sprawy zamiast pozwolić im płynąć naturalnie. Dodaje odwagi aby odrzucić zmartwienia, odpuścić kontrolę i czerpać przyjemność z życia. Pomaga odpuścić, pozwolić życiu swobodnie płynąć bez przeszkód. Cyprys pokazuje jak mieć idealne zaufanie do życia. 

 

LIME
(LIMONKA)
Wzmacnia odporność i jest doskonała do oczyszczania skóry, powietrza i powierzchni. Ale Limonka nasyca też duszę chęcią do życia. Kiedy jesteśmy przybici żalem lub zniechęceniem aromat limonki wynosi nas ponad kłopoty. Przypomina o byciu wdzięcznym za dar życia. Limonka rewitalizuje miejsce w naszym sercu robiąc miejsce na radość. Oczyszcza ze zniechęcenia, Wspiera poczucie bezpieczeństwa i bycia w zgodzie z sercem. Przywraca determinację do stawiania czoła życiowym wyzwaniom.

 

PEPPERMINT
(PEPPERMINT)
Mięta pieprzowa znana jest ze swoich właściwości polepszających procesy trawienne i układ oddechowy.
Emocjonalnie Peppermint dostarcza radość do serca i duszy. Ożywia ciało, umysł i ducha przypominając, że życie może być szczęśliwe i nie musi być kontrolowane przez strach. Moc mięty można najbardziej odczuć w chwilach zniechęcenia lub rozpaczy. Mięta może pomóc odzyskać siłę potrzebną do zmierzenia się z emocjonalną rzeczywistością. 

Olejki eteryczne na stres to również przepiękne mieszanki:

CONSOLE
(Mieszanka pocieszająca)
Mieszanka powstała aby wesprzeć osoby wymagające wsparcia emocjonalnego. Łagodzi ból emocjonalny po okresach skrajnego stresu lub traumy. Gdy nie możemy uwolnić się od strachu, uczucia niepokoju, bólu emocjonalnego mieszanka Console wspiera nas w zrobieniu pierwszych kroków ku leczeniu. Pomaga złagodzić ciężar jaki każdy z nas niesie, doświadczyć spokoju ducha i wskazuje gdzie można znaleźć emocjonalne wytchnienie.

 

BALANCE
(Mieszanka równoważąca)
Mieszanka Balance to przede wszystkim połączenie olejków drzewnych i korzeni. Wzmacnia połączenie z ziemią, które jest szczególnie ważne w chwilach nadmiernej aktywności duchowej, nadmiaru myśli i słów. Przypomina że aby zrealizować swoje marzenia i pragnienia trzeba pozostać skupionym na celu . Balance uczy prawdziwej wytrwałości. Zapewnia wewnętrzną siłę i hart ducha. Uczy nas aby uziemiać swoją energię i z cierpliwością drzewa manifestować swoją wizję.

 

HOPE
(Mieszanka przezwyciężania)
Mieszanka stworzona aby przynieść światło w ciemne miejsca. Kiedy wpadamy w rozpacz, tracimy chęci do życia, ten aromat przypomina nam że warto mieć nadzieję. Daje odwagę by wierzyć że nadejdą lepsze dni i pomaga wygenerować energię by móc iść dalej. Hope zapewnia że wszystko można naprawić a serce uleczyć. Trzeba zebrać siły i odwagę aby wierzyć że życie jest ważne i piękne i zawsze warto mieć nadzieje.

PEACE
(Mieszanka spokoju)
Mieszanka stworzona dla osób które nie mogą uzyskać wewnętrznego spokoju. Pomaga uspokoić duszę i przezwyciężyć różnego rodzaju lęki. Pomaga w odzyskaniu spokoju duży, dobrego samopoczucia ale też poczucia godności. Przegania uczucie życiowej pustki. Uspokaja umysł i wspiera tworzenie wewnętrznego spokoju. 

PAST TENSE
(Mieszanka uwalniająca napięcie)
Mieszanka ta zwykle stosowana jest w celu złagodzenia bólu głowy. Jednak okazuje się być pomocna w uwalnianiu stresu i napięcia emocjonalnego. Ma silne właściwości relaksacyjne. Może pomóc uwolnić lęki, które powodują napięcie i ból w ciele. Może wyciszyć stres, ukoić traumę i przywrócić równowagę w ciele i systemie energetycznym. Wspiera również w odzyskiwaniu równowagi po okresach przepracowania, wypalenia i zmęczenia.

 

CHEER
(Mieszanka radości)
Mieszanka Cheer to połączenie cytrusów i przypraw. Świeża i optymistyczna, jest idealna dla tych którzy potrzebują w życiu radości. Doskonała przy stanach depresyjnych, zmęczeniu i niepokoju. Szczególnie przydatna dla osób które mają złamane serce lub życie. Mieszanka motywuje do pokonywania uczucia beznadziejności i bezradności. Pomaga przywrócić nadzieję i wiarę że może być lepiej mimo trudności i niepowodzeń.

 

Interesuje Cię Zakup Zestawów olejkowych zapraszamy TUTAJ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here