skip to Main Content
Olejki Eteryczne Dla Dzieci

Olejki eteryczne dla dzieci

Używam oleju olej doTERRA w domu od 4 lat i nawet nie wiesz, jak się cieszę, że nowa kolekcja olejków doTERRA dla dzieci będzie dostępny w maju 2019 r. WIĘCEJ O OLEJACH. Kolekcja olejków dla dzieci doTERRA to olejki eteryczne rozcieńczone frakcjonowanym olejem kokosowym. Są wystarczająco delikatne dla dzieci w każdym wieku. Każda z tych przyjaznych mieszanek jest stworzona z myślą o dzieciach – ich preferencjach zapachowych, potrzebach emocjonalnych i najczęstszych dolegliwościach zdrowotnych. Oznaczone kolorami etykiety i klejone blaty sprawiają, że aplikacja jest łatwiejsza i przyjemniejsza. I chociaż są stworzone dla dzieci, nie zdziw się, jeśli sam zakochasz się w kilku z tych mieszanek.

Dzięki naszej pomocy nasze dzieci mogą nauczyć się bezpiecznie używać tych mieszanek olejków eterycznych z aplikacją na brzuch, dłonie, głowę i serce. Kiedy dzieci dorastają przy użyciu tych olejków, mogą nauczyć się rozpoznawać swoje uczucia i rozwiązywać codzienne problemy życiowe oraz utrzymywać szczęście za pomocą olejków. Kolekcja doTERRA Kid zawiera sześć 10 ml mieszanek roll-on zaprojektowanych, aby wspierać serce, ciało i umysł.

——–

Calmer ™ Restful Blend

pomaga się zrelaksować i zapewnia dobry sen. Stwarza spokojne odczucia w umyśle i ciele za pomocą olejków eterycznych, takich jak lawenda, rumianek rzymski, ylang ylang, drewno buddy i frakcjonowany olej kokosowy.

Lawenda i rzymski rumianek łagodzą niepokojące uczucia, które mogą przeszkadzać w zasypianiu.
Buddha Wood ma wysoką koncentrację złożonych seskwiterpenów, które mogą być uziemiające, uspokajające i wspomagające rutynę przed snem, gdy są aromatyczne.
Aromat kwiatów Ylang Ylang sprzyja relaksowi.

Oleje zawarte w Calmer Restful Blend pomagają uspokoić umysł przed snem, wspierają spokojny sen i zachęcają do relaksu.

——-

Thinker ™ Focus Blend

pomaga zapobiegać zaburzeniom psychicznym i zmniejsza uczucie stresu psychicznego i zmęczenia. Ta przyjazna dzieciom mieszanka składa się z olejków eterycznych z wetywerii, mięty pieprzowej, rozmarynu i klementyny rozcieńczonych frakcjonowanym olejem kokosowym.

Korzeń wetywerii jest bogatym, drzewnym olejem, który uspokaja umysł i daje mu poczucie skupienia.
Mięta pieprzowa i Clementine energetyzują i zachęcają do pozytywnego nastawienia.
Badania sugerują, że wdychanie olejku rozmarynowego może pomóc ludziom przypomnieć sobie wcześniej nauczony materiał, co czyni go doskonałym towarzyszem podczas egzaminów szkolnych.
Oleje zastosowane w Thinker ™ Focus Blend pomagają wzbudzić czujność i skupienie podczas odrabiania lekcji, podczas testów lub w dowolnym momencie, gdy jest to konieczne.

——-

Brave ™ Courage Blend

pomaga radzić sobie ze stresem i lękiem. Przeciwdziałaj negatywnym emocjom zwątpienia, pesymizmu i cynizmu.
Ta mieszanka łączy w sobie olejki eteryczne z dzikiej pomarańczy, kwiatu osmantusa, kory cynamonu i drzewa Amyris.

Wild Orange to podnoszący na duchu i energetyzujący olej o słodkim, cytrusowym aromacie.
Amyris Wood jest tradycyjnie używany do promowania spokojnych uczuć i radzenia sobie ze stresem.
Kwiat Osmantusa ma skład chemiczny podobny do róży. Pochodzi z Azji, jest emocjonalnie wspierający, gdy doświadcza przytłoczonych lub stresujących uczuć.
Kora cynamonu działa energetyzująco i odpowiednio rozgrzewająco i kojąco na skórę.
Energiczny i ożywczy, Odważny promuje pewność siebie, odwagę i pewność siebie.

——–

Mieszanka ochronna Strong ™

wspiera naturalną obronę immunologiczną oraz łagodzi emocje i skórę w trudnych czasach. Ta mieszanka łączy kadzidło, cedr, różę i olejki eteryczne z litsea z frakcjonowanym olejem kokosowym.

Litsea jest czasem nazywana „tropikalną werbeną” ze względu na podobny zapach. Ma przyjemny, świeży, cytrynowy aromat. Ma wysoką koncentrację geranialną i nerwową, co zapewnia kojące i kojące korzyści.
Kadzidło ma ciepły, pikantny aromat, który promuje spokojne uczucia. Łagodzi i odmładza skórę.
Drewno cedrowe było używane od dawna ze względu na uspokajający i relaksujący aromat. Pojawiające się dowody naukowe na ten olej stanowią wsparcie dla tej aplikacji.
Olejek eteryczny z kwiatu osmantusa ma skład chemiczny podobny do róży. Ma wysokie stężenie jonów, dzięki czemu idealnie nadaje się do wsparcia emocjonalnego, gdy czujesz się przytłoczony.
Te emocjonalnie kojące olejki łączą się w moc, tworząc dynamiczną mieszankę, która wzmacnia umysł i ciało.

———

Kojąca mieszanka Rescuer ™

zmniejsza uczucie napięcia na szyi i ramionach. Ta relaksująca mieszanka składa się z nasion lawendy, mięty ogrodowej, nasion Copaiba i Tomar z frakcjonowanym olejem kokosowym.

Od czasów królowej Elżbiety I w Anglii lawendę stosuje się w celu zmniejszenia napięcia głowy i szyi. Świeży, lekko kwiatowy aromat wywołuje uczucie relaksu.
Mięta jest miejscowo chłodzona przez skórę ze względu na zawartość mentolu i jest odświeżająca psychicznie.
Olejek eteryczny z tomar zbiera się z owoców drzewa pochodzącego z Nepalu. Służy do zachęcania do relaksu pod koniec dnia.
Podczas wdychania Copaiba pomaga uspokoić niepokojące uczucia.
Razem te niesamowite olejki pięknie łączą się w kojącą mieszankę, która może pomóc Twojemu dziecku się zrelaksować i zrelaksować po ciężkim dniu.

————————
JAK WYKORZYSTUJEMY ARTYKUŁ OLEJÓW DLA DZIECI

—————

Mieszanka uziemiająca Steady ™

Pomaga zrównoważyć nastrój i uspokoić niepokojące uczucia, gdy emocje wydają się być blisko powierzchni. Jako rodzic zauważysz, że twoje dziecko wydaje się być szczególnie narażone. Czasami oznacza to, że potrzebują długiej drzemki, dodatkowego przytulenia lub jednorazowej rozmowy. Możesz pomóc dziecku poczuć się bardziej spokojnym i zrównoważonym dzięki składowi Steady’ego. Ta mieszanka łączy olejki eteryczne, takie jak drewno Amyris, jodła balsamiczna, kolendra i magnolia z frakcjonowanym olejem kokosowym.

Amyris Wood (znany również jako West Indian Sandalwood) jest tradycyjnie wykorzystywany w praktykach medytacyjnych w celu promowania spokojnych uczuć i radzenia sobie ze stresem. Ma delikatny drzewny aromat.
Jodła balsamiczna ma zapach choinki, który daje uczucie relaksu w okresach niepokoju lub szoku.
Nasiona kolendry to olejek ziołowy stosowany do masażu ze względu na jego działanie kojące.
Magnolia ma wysoką zawartość linaloolu. Badania sugerują, że wdychany olejek eteryczny z magnolii (ze względu na zawartość linaloolu) może wspierać uczucie spokoju i relaksu.
Razem te oleje łączą się w Równoważenie – uczucia, które wywołują uczucie spokoju i równowagi.

———

Kolekcja dla dzieci DoTERRA Aplikacje i korzyści

Kolekcja dziecięca doTERRA to przyjazne dla dzieci olejki eteryczne. Oto kilka sposobów wykorzystania tej kolekcji, aby pomóc dziecku.

Nałóż Calmer ™ Restful Blend na nadgarstki przed snem lub drzemką, aby uspokoić umysł i ukoić zmartwienia. Jest to pomocne dla dzieci w każdym wieku. Ta mieszanka może pomóc starszym dzieciom kontrolować ich nawyki snu.

Kiedy twoje dziecko odczuwa wątpliwości, zmartwienie lub niepokój, sięgnij po Brave ™ Courage Blend. Ta energetyzująca mieszanka promuje pewność siebie i pewność siebie. Pomocne może być trzymanie go pod ręką przed wydarzeniem sportowym, występem muzycznym, testowaniem lub za każdym razem, gdy dzieci potrzebują trochę zachęty, by uwierzyć w siebie.

Jeśli twoje dziecko jest rozproszone podczas pracy domowej, wyciągnij mieszankę Focus Thinker ™. Załóż nadgarstki dla dzieci, które łatwo się rozpraszają. Jest to również świetna mieszanka do użycia przed testowaniem.

Gdy Twoje dziecko potrzebuje komfortu, użyj Strong ™ Protective Blend w trudnych chwilach. Wspiera naturalną obronę immunologiczną i oferuje korzyści wzmacniające emocjonalnie. Kiedy dziecko nie czuje się dobrze, zostaw butelkę Strong Blends w widocznym miejscu lub kilkakrotnie nałóż szyję na dodatkowy zastrzyk.

Po meczu piłki nożnej dziecka lub po pracowitym dniu biegania nałóż kojącą mieszankę Rescuer ™ na skronie, szyję, stawy lub inne miejsca, w których znajduje się Twoje dziecko, aby zapewnić komfort wszystkim w Twoim otoczeniu. Oprócz bieżących korzyści ratownik promuje również relaksujące i pozbawione napięcia uczucie.

Gdy emocje Twojego dziecka wydają się bliskie powierzchni, możesz wspierać zrównoważone uczucia dzięki mieszance uziemienia Steady ™. Przed pójściem do szkoły nałóż Steady na stopy, aby zapewnić sobie spokój w ciągu dnia. Nałóż Steady na nadgarstki lub szyję w razie potrzeby w ciągu dnia, aby ustabilizować emocje.

Artykuł został przetłumaczony przez Anetę Szarek,

ZAMAWIAMY OLEJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top