Szczęśliwa, pogodna, radosna, kreatywna, zdrowa i pełna energii – to właśnie oznacza HAPPY POLKA!

Happy Polka to to również kobieta świadoma. Kochająca, rozsądna, która wie że aby zapewnić swojej rodzinie zdrowie i szczęśliwe życie, powinna czerpać z DARÓW NATURY.

Szanować swoje emocje, słuchać swojego ciała i korzystać z doświadczeń ludzi dbających o dobro naszej planety. Olejki eteryczne doTerra są jak serdeczna przyjaciółka, jak najwybitniejszy lekarz i jak anioł stróż.

Przytulają w trudnych sytuacjach, wspierają zdrowie i chronią w najpiękniejszy, aromatyczny sposób. Sięgając po olejki doTerra mamy wyjątkową okazję korzystać z prawdziwych darów natury (doTerra=dar natury) Esencji roślin pozyskanych w najdelikatniejszy możliwy sposób, z najcenniejszych roślin rosnących w najczystszych częściach świata. Wytwarzanych w zgodzie z naturą i w pełni jej poszanowania.

DoTerra daje nam szansę na zdrowe i szczęśliwe życie jednocześnie wspierając rozwój obszarów ubogich i potrzebujących. Najwyższa jakość ich olejków jest oznaczona standardem CPTG, Certified Pure Tested Grade (Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna).

Wizażystka, stylistka włosów, mama oraz doświadczone perypetie zdrowotne nauczyły mnie inwestowanie w naturalne produkty, robienie naturalnych kosmetyków, ekologiczny dom. Swoją przygodę z wizażem, z olejkami w Anglii zaczynałam od zera. Odniosłam niesamowite sukcesy i Wiem, Ty możesz osiągnąć to samo.
Matka, żona, przyjaciółka, wizażystka, charakteryzatorka, wielbicielka sztuki wszelakiej. Pasjonatka naturalnych kosmetyków i ruchu Zero Waste. Fanka Body Positive. Miłośniczka dobrej kuchni, dobrych ludzi i dobrego samopoczucia 😁 Zakochana na zabój w olejkach eterycznych doTerra
Jako dziecko mieszkając w lesie, blisko natury, dzisiaj Kobieta, matka nadal podążam jej duchem. Prowadząc firmę sprzątającą w Szwecji, jestem przykładem jak można wyeliminować trującą chemię z naszych domów, korzystając z darów natury - olejki. To chyba było mi pisane. DoTerra to dar natury-mój las z dzieciństwa.
15,791FansLike
1,045FollowersFollow
198FollowersFollow