Jak zachować uczucie balansu?

3
271
Jak zachowac uczucie baansu?
Jak zachować uczucie balansu?

Olejki eteryczne odgrywają ogromną rolę w uzdrawianiu emocjonalnym. Prowadzą nas za rękę, kiedy odważnie stawiamy czoła naszym problemom  z emocjami. Nie jestem jedyną osobą, która wypiera emocjonalną traumę. Wszyscy posiadamy nierozwiązane uczucia bólu i zranienia, które muszą ujrzeć światło dzienne aby dokonała się transformacja i uzdrowienie.

Życie ma swoje wzloty i upadki. Jak zachować uczucie balansu? bardzo często nie jest to łatwe. Dzisiaj chciałam opisać jeden z przepięknych kompozycji olejkowych firmy doTERRA Balance.  Olejku eterycznego do którego sięgnęłam po pomoc ponad 4ry lata temu.

Balance kompozycja to przede wszystkim połączenie drzewnych olejków i korzeni. Drzewa żyją w chwili obecnej. Nie spieszą się; są stabilne. Miękka energia Kompozycji Balans  jest doskonała do uspokajania nadaktywnych dzieci, które mają trudności z uspokojeniem się.
Jest to również wspaniałe lekarstwo dla tych, którzy potrzebują ponownego połączenia się z korzeniami. Mieszanka gruntująca wzmacnia połączenie z dolnym ciałem i ziemią. Połączenia te są szczególnie ważne, gdy wyższe zdolności są nadużywane z powodu nadmiernego myślenia, mówienia lub aktywności duchowej.

Balans nadaje się szczególnie dla osób, które pragną uciec od życia poprzez rozłączenie lub rozłączenie. Osoby te mogą unikać długoterminowych zobowiązań w pracy lub związkach, preferując zamiast tego dryfować. Ta mieszanka przypomina jednostkom, że aby zrealizować swoje prawdziwe marzenia i pragnienia, muszą pozostać skupieni na celu, dopóki nie zostanie urzeczywistniony w świecie fizycznym.
Kompozycja Balans uczy prawdziwej wytrwałości, pomagając jednostkom przebywać obecnym z określonym planem lub ideą, dopóki nie zostanie wcielony. Zapewniając wewnętrzną siłę i hart ducha. Uczy ludzi, by uziemili swoją energię i zamanifestowali swoją wizję z cierpliwością drzewa.

Balance to mieszanką do regularnego, codziennego stosowania w domu.
Ma niesamowicie ciepły, drzewny aromat który uziemienia tworzy przestrzeń spokoju i dobrego samopoczucia, przywracając naturalną równowagę organizmu wewnątrz i na zewnątrz. 

🌱  Balance niezbędna mieszanka olejków ma wiele zastosowań i korzyści, które mogą być uzyskane zarówno aromatycznie i zewnętrznie. 

🌱Po nałożeniu na skórę lub rozpyleniu, tworzy kojące i uspokajające środowisko silne rozluźniające. Aromat mieszanki jest drzewny i słodki, doskonały dla całej rodziny. 

Skład mieszanki doTERRA Balance przynosi  spokój, harmonię ciała i umysłu, a także równowagę emocjonalną.


Podstawowe korzyści:

  • Przynosi uczucie relaksu i odprężenia w całym ciele 
  • Może pomóc złagodzić niepokój 
  • Wywołuje uczucie spokoju i równowagi

Olejki eteryczne mieszanki:

🌱  Spruce – (świerk)- był używany już przez rdzennych Amerykanów z powodu swoich            wartości zdrowotnych i duchowych. Nadal jest stosowany, aby zapewnić harmonię              ciała  i umysłu.
🌱  Ho Wooda(drewno Ho),  Blue Tansy (wrotycz niebieski) i Blue Chamomile (niebieski          rumianek) mogą uspokoić uczucia niepokoju i wyciszają nerwy.
🌱  Frankincense(kadzidło)  zapewnia uziemienie, równoważenie emocji. Sprzyja                  medytacji.
🌱  Blue Tansy
🌱  Blue Chamomile
🌱 Osmantus – harmonizuje, poprawia nastrój, balansuje.


DoTERRA Balance,
jest jednym z olejków eterycznych stosowanych w technice masażu AromaTouch®doTERRA.

Kompozycja ta jest bardzo istotna dla efektów techniki AromaTouch – leczenie zapachem– ponieważ pomaga w osiąganiu emocjonalnej harmonii i relaksu. 

 

3 COMMENTS

  1. […] Balance® i Serenity®.Te mieszanki zdziałały cuda dla naszej rodziny. Niedawno się przeprowadziliśmy, a moje dzieci miały problemy ze snem w swoich nowych pokojach. Miły masaż tymi olejkami (rozcieńczony i nałożony na spód stóp) pomógł wszystkim poczuć się zrelaksowanym i zrównoważonym w nowym otoczeniu. Często wracamy do tych mieszanek, gdy stres w życiu daje się we znaki. […]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here