Jak się zmotywować?

3
480
Motywacja z olejkami
Jak się zmotywować?

Praca na własna rękę przynosi niesamowite korzyści, lista jest długa. Byciem swoim szefem wymaga jednak dużej organizacji osobistej oraz niesamowitej motywacji. 

Prawda jest taka, Twój biznes i jego sukces jest odzwierciedleniem Ciebie. Dlatego MOTYWACJA  jest kluczem do sukcesu. A jak się zmotywować? Co działa w praktyce? 

Wiadomo, że każdy z nas ma własne preferencje i osobiste zmagania, dlatego nie istnieje jedno rozwiązanie, które pomoże każdemu poczuć się skupionym i zmotywowanym.

Co działa na mnie? 

  1. Czysty określony cel. 

Określenie celu, zarówno w biznesie, czy w prywatnym życiu jest niesamowicie ważne. 

Bez precyzyjnie stworzonej wizji osobistej, czy wizji grupy, rodziny,  nie jesteśmy w stanie przetrwać niepowodzeń czy upadków. Zapraszam na więcej TUTAJ. 

  1. Strategia Planowanie. 

Kiedy już mamy mocno określoną wizję. Cel nie będzie możliwy bez precyzyjnie stworzonej strategii działania. Planowanie, wykonanie każdej czynności w określonym terminie jest kwintesencją sukcesu w biznesie. 

  1. Użycie olejków eterycznych.

Prowadząc biznes z olejkami jestem szczęściarą. Mam bowiem dostęp do natury w każdej sytuacji w której się znajduję. Najlepsze jest to, że olejki niesamowicie działają na mnie i wiele innych osób.

Na szczęście istnieje wiele różnych olejków eterycznych, znanych ze swoich właściwości uspokajających, gruntujących, podnoszących lub wzmacniających.

Olejki mają  potencjał tworzenia środowiska, które jest naturalnie korzystne dla wspierania koncentracji i motywacji.

Jak się zmotywować używając olejki eteryczne? 

NA PRZYKŁAD:

  • Olejki eteryczne mogą być używane przed, podczas oraz po wykonaniu ćwiczeń, abyś czuł się zmotywowany na cały dzień.
  • Podczas nauki można rozważyć słuchanie muzyki klasycznej w połączeniu z rozpylaniem olejków za pomocą dyfuzora. 

Rozpylam rankiem

Niezależnie od tego, czy masz poniedziałkowy blues, rozpaczliwie potrzebujesz dokończyć projekt lub po prostu masz trudny czas, rozpraszanie mieszanki z podnoszącymi na duchu i energetyzującymi olejkami eterycznymi może być idealne. 

Wypróbuj kilku mieszanek do dyfuzora, aby pobudzić i zmotywować umysł.

  • Umieść kroplę mięty pieprzowej lub mięty zielonej na języku, zanim rano wyjdziesz z domu, aby pobudzić ciało i wzmóc czujność (także odświeżyć oddech) 
  • Natrzyj skronie olejkami cytrusowymi lub miętowym jeśli trudno Ci się rozbudzić 

Rozpylam po południu

  • Rozetrzyj w dłoniach 1-2 krople orzeźwiającego olejku np Wild Orange lub Douglas fir, przyłóż do twarzy i głęboko wdychaj aromat jeśli potrzebujesz pobudzenia w ciągu dnia 
  • Rozpylanie przy biurku pobudzających  i energetyzujących olejków eterycznych, takich jak np dōTERRA Cheer® lub Lime, pobudzi zmysły podczas długich godzin popołudniowej pracy 
  • Kiedy czeka Cię długi dzień, a Ty już na starcie czujesz się wypalona, wetrzyj w nadgarstki kropelkę olejku Bergamot lub Tangerin a ich aromat pobudzi Cię do działania.

Rozpylam wieczorem. 

Znalezienie zdrowego sposobu radzenia sobie z emocjami i stresem to ważna część naszych czasów, ale przygotowanie naszego umysłu i ciała do odpoczynku i regeneracji w nocy, jest równie ważne. Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Poniższe kompozycje są stworzone w celu wspierania snu. 

‘Senne Noce’

To niesamowicie przyjemnie pachnąca mieszanka.

Zastosuj „Senne noce” 30 minut przed snem, aby przygotować się do spokojnego, pełnego odpoczynku.

Kompozycja ta uspokoi twój umysł.

„Senne Noce” głęboko rozluźnia, uspokaja serce i sprawia, że czujesz, że wszystko jest w porządku. Poczujesz, że stopniowo przegonisz stres dnia. Więcej kompozycji TUTAJ .

KUPUJĘ OLEJKI TUTAJ 

Olejki eteryczne na ból głowy?(Otworzy się w nowej zakładce)

 

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here