HAPPY SKLEP

Jeżeli lubisz oryginalne produkty, chcesz mieć wyjątkową rzecz, albo szukasz czegoś bardzo indywidualnego, zapraszamy do naszego HAPPY SKLEPU.
Znajdziesz tu produkty w ograniczonej ilości, oryginalne i robione ręcznie.
Część asortymentu pochodzi z wyprzedaży, ale produkty ręcznie robione, przygotowujemy same będąc w zgodzie z nurtem Zero Waste.
Chcemy aby był to bardzo HAPPY SKLEP – pełen produktów “HAPPY”. Będziemy rozszerzać asortyment o produkty, które mogą Wam się spodobać i pomóc w byciu HAPPY

 

HAPPY CZAPY dziergane są na szydełku lub drutach, z wełny pochodzącej z końcówek kolekcji lub zasobów własnych. Dlatego zdarzają się egzemplarze niepowtarzalne i pojedyncze. Przy części modeli podany jest rodzaj włóczki, tam gdzie takiej informacji nie znajdziecie oznacza to tylko, że nie mamy możliwości sprawdzenia jej gatunku.

 

HAPPY DOLLY to ręcznie robione laleczki – przytulanki, wykonane ze skarpetek, lub resztek materiałów. Stworzone są tak, aby były bezpieczne dla maluszków. Nie mają żadnych niebezpiecznych elementów, ani części które mogłyby się oderwać i zostać połknięte. Happy dolly wypełnione są włókniną, dlatego można je bezpiecznie prać w pralce. Laleczki można nasączyć kropelką olejku eterycznego doTERRA aby zdrowy aromat towarzyszył dziecku przez cały dzień i wspierał jego organizm. 

HAPPY SKLEP to również:

AROMATYCZNA BIŻUTERIA, przeważnie stalowe, gliniane lub drewniane akcesoria do których dodajemy kropelkę olejku eterycznego doTERRA. Nosząc ją w ciągu dnia możemy otaczać się wybranym, ulubionym aromatem

Wśród biżuterii aromatycznej znajdziecie m.in wisiory, bransolety i  broszki.

Sprawcie sobie i bliskim odrobinę aromatycznej, oryginalnej przyjemności.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here