Dlaczego enzymy pomagają w trawieniu?

0
140
Enzymy doTerra

Dlaczego enzymy pomagają w trawieniu?

Enzymy odgrywają kluczową rolę we wzroście, gojeniu, reprodukcji i oddychaniu.
Również w myśleniu, funkcjonowaniu układu odpornościowego, regulacji hormonów, detoksykacji i tysiącach innych funkcji biochemicznych.
Enzymy pomagają również w procesie trawienia i przekształcania pokarmu w energię w komórkach. Czyniąc egzogenne enzymy (które muszą być spożywane, gdy organizm nie jest w stanie ich wytworzyć), jednym z najważniejszych składników naszej diety.

Świeże, surowe pokarmy naturalnie zawierają wystarczającą ilość enzymów do prawidłowego procesu trawienia w organizmie. Jednakże, gdy żywność jest gotowana i przetwarzana, te naturalnie występujące enzymy spożywcze mogą zostać zniszczone. Tu właśnie użycie DigestZen TerraZyme® suplementu doTerra jest niesamowicie potrzebne.
Zrównoważona dieta składająca się z całych, nieprzetworzonych produktów spożywczych powinna być wystarczająca, aby zaspokoić nasze potrzeby związane z enzymami spożywczymi, ale nie zawsze jest to możliwe.
Stosowanie powyższych suplementów diety jest gwarancją, że mamy enzymy niezbędne do prawidłowego  procesu trawienia i wykorzystania składników odżywczych, które konsumujemy. 🍀 Co sprawia, że DigestZen TerraZyme® jest wyjątkowy?Suplement DigestZen TerraZyme®to zastrzeżona mieszanka 10 aktywnych enzymów pełnoporcjowych. Uzupełniają one niedobory w gotowanej, przetworzonej i obciążonej środkami konserwującymi żywności.

Zawierają szereg enzymów, które pomagają w trawieniu białek, tłuszczów, cukrów, błonnika i innych składników pokarmowych. Wspomagają również optymalne zdrowie przez bardziej wydajne przyswajanie składników odżywczych. Pobudzają do optymalnego poziomu produkcji i aktywności enzymów metabolicznych.
Suplementy te mogą, niewątpliwie mogą być stosowane jako ukierunkowane wsparcie dla określonych nietolerancji pokarmowych białek, tłuszczów i węglowodanów, takich jak np laktoza.
Jedną z wielu zalet lepszego trawienia jest zwiększona energia komórkowa. Enzymy spożywcze są w stanie rozkładać makro i mikroelementy, aby te mogły przeniknąć do układu krążenia i zostać wykorzystane do potrzeb energetycznych.

DigestZen TerraZyme®wspomaga również endogenną (wewnętrzną) produkcję enzymów trawiennych.

🍃Zastosowanie Suplementu

Stosuj codziennie.
Użyj podczas podróży próbując regionalnej kuchni a będziesz mieć pewność że nowe smaki nie spowodują rozstroju żołądka.
Użyj na wypadek nagłej potrzeby.
Polecane dla osób z nietolerancją pokarmów, których zbiegnie się ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi, może być trudne.

🍃Składniki Suplementu

Nie zawiera glutenu oraz GMO.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Zawiera olejki doTerra : Peppermint, Ginger i Caraway Seed.
Opatentowana mieszanka działa kojąco na wszelkie dolegliwości brzucha. 
DigestZen TerraZyme®
wykorzystuje kapsułki warzywne HPMC bez laurylosiarczanu sodu dla osób poszukujących suplementu wegetariańskiego.

Podobnie jak wiele suplementów doTERRA, DigestZen TerraZyme® może być stosowany z innymi suplementami.
DigestZen TerraZyme® może być stosowany w połączeniu z innymi produktami.
Przed użyciem jeśli  dla pewności, skonsultuj się z lekarzem 

Uwaga: 
Niektóre osoby mogą doświadczyć początkowej zmiany harmonogramu i funkcji trawiennych, kiedy zaczną stosować suplementy enzymatyczne. U większości osób objawy te są łagodne i powinny zniknąć po kilku dniach. Kobiety w ciąży lub karmiące oraz osoby o znanych schorzeniach powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem. Nie zawiera produktów mlecznych ani składników wytwarzanych z produktów pochodzenia zwierzęcego.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here