Choroba lokomocyjna a olejki

1
166
Choroba lokomocyjna
Karuzela
Choroba lokomocyjna a olejki

Jest kwintesencją ludzkiego doświadczenia, że ​​nudności pojawiają się w najbardziej niewygodnych momentach. Niezależnie od tego, czy podróżujesz np samochodem, samolotem, czy statkiem, niektórzy ludzie są bardziej niż inni  podatni na nudności spowodowane chorobą lokomocyjną. W tej sytuacji jest to oczywiste, że zrobilibyśmy prawie wszystko, aby pozbyć się tego uczucia. Na szczęście istnieją specyficzne olejki eteryczne pomagające na nudności, które można wykorzystać w tych trudnych chwilach jak choroba lokomocyjna. 

🌱 Imbir

Ta klasyczna przyprawa jest jednym z najbardziej wyróżniających się olejków eterycznych pomagających na nudności związane z chorobą lokomocyjną. Dzięki składnikom chemicznym Zingiberene i Sesquiphellandrene, Imbir jest w stanie zmniejszyć sporadyczne dolegliwości. Nie zapomnij włożyć go do torby podróżnej, żeby mieć łatwy do niego dostęp. Dodaj jedną do dwóch kropli do wody, wody sodowej lub innego napoju, aby szybko złagodzić dyskomfort.

🌱 Mięta pieprzowa

W sytuacji gdy masz rozstrój żołądka podczas podróży, mięta  może pomóc w złagodzeniu problemu. Jeśli nie masz przy sobie buteleczki z olejkiem, warto mieć ze sobą Beadlets Peppermint, aby dzięki małym kuleczkom odświeżyć oddech i pomóc w dolegliwościach.

Jeśli uważasz, że mięta pieprzowa jest zbyt silna, to mięta zielona jest bardziej łagodnym i delikatnym olejkiem miętowym o podobnym działaniu. Spearmint (mięta zielona) wspomaga trawienie i pomaga zmniejszyć sporadyczny rozstrój żołądka tak samo jak Peppermint (mięta pieprzowa). Jest to świetna opcja dla dzieci, które mogą również cierpieć na chorobę lokomocyjną.

🌱 Linia DigestZen

Nie wszyscy doświadczają mdłości podczas podróży samochodem lub rejsu łodzią, ale dla tych, którzy tak mają, wyzwaniem może być podróż gdziekolwiek. Aby zwalczyć uczucie mdłości, użyj DigestZen Digestive Blend. Zalecamy przyjmowanie go wewnętrznie przed wyjazdem, aby wzmocnić układ pokarmowy i od początku zwalczać uczucie mdłości i cieszyć się podróżą. 

🍃Istnieje również kilka sposobów na zastosowanie tej zastrzeżonej mieszanki trawiennej. DigestZen Digestive Blend Softgels to olejek zamknięty w wygodnych kapsułkach.  Można go przechowywać w torebce lub plecaku podczas wakacji i korzystać w niespodziewanych sytuacjach. Nie ma wówczas potrzeby zabierać ze sobą dodatkowo pustych vege kapsułek i olejku, które mogą powodować więcej bałaganu.

🍃 Drugą opcją jest DigestTab – tabletka do żucia, która przywraca równowagę kwasu żołądkowego. Zawiera olejki eteryczne imbir, koper i kolendrę, aby złagodzić dolegliwości żołądkowe, w tym zgagę, chorobę lokomocyjną i sporadyczną niestrawność. 

 

🍀 Inne sposoby użycia olejków na nudności

Podczas gdy w tym artykule skupiono się wyłącznie na wewnętrznych korzyściach płynących z olejków na nudności spowodowanych chorobą lokomocyjną, można również wykorzystać ich aromatu, aby uspokoić zmysły i ukoić emocje. Za każdym razem, gdy nagle poczujesz mdłości, lub przed wydarzeniami, o których wiesz że nastąpią, spróbuj nanieść na skórę dowolny z powyższych olejków, aby oddychać kojącym zapachem i poczuć spokój.

Potrzebuję energii artykuł lub Jak Skutecznie użyć olejki eteryczne u dzieci znajdziesz tutaj

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here