FRANKINCENSE NA 15 SPOSOBÓW | BLOG W STYLU | HAPPY POLKA

FRANKINCENSE NA 15 SPOSOBÓW

Enlight1


1.
Jak się zrelaksować? Nic prostszego. Wdychaj olejek kadzidłowy razem z lawendowym i miętowym lub nałóż na szyję pomoże ci to osiągnąć wewnętrzny spokój i usnąć wszelkiego rodzaju napięcia.


2.
Jak odżywić i nawilżyć skórę? Wymieszaj kroplę olejku kadzidłowego z 3 kroplami olejku nośnikowego lub doTerra Spa Hand and Body Lotion aby uzyskać efekt pięknej, rozjaśnionej skóry.


3
. Rozpyl miłość. Olejek kadzidłowy charakteryzuje się pięknym zapachem co sprawia, że pomaga pozbyć się much w nosie. Możesz wykorzystywać ten olejek jako perfumy a na pewno pomoże ci on przezwyciężyć zły nastrój.


4.
Spracowane dłonie. Po ciężkim dniu pracy czy do w domu czy w ogrodzie aby zapobiec bólowi dłoni czy mogącym pojawić się obrzękom wmasuj olejek kadzidłowy w dłonie.
5.
Co zrobić aby lepiej się skoncentrować? Nałóż 1-2 krople na skronie lub wmasuj w tylną część szyj w ten sposób pomożesz sobie w uzyskaniu lepszej koncentracji.


6.
Paznokcie jak ze stali? Suche powietrze może odcisną swoje piętno na Twoich dłoniach a w szczególności na paznokciach. Aby temu zapobiec a także wzmocnić paznokcie wcieraj kroplę olejku kadzidłowy tak często jak to możliwe. W ten sposób wzmocnisz swoje paznokcie.


7.
Zdrowie w filiżance herbaty? Czy to możliwe? Tak pod warunkiem, że będziesz codziennie piła herbatkę ziołową w której rozpuścisz kroplę olejku kadzidłowego. Zamiast herbatki możesz wykorzystać miód. Wówczas wymieszaj kroplę olejku z jedną łyżeczką miodu. Nie pozostaje nic innego jak życzyć Ci smacznego.


8.
Uspakajający "poprawiacz" nastroju. Olejek kadzidłowy może być aplikowany także na Twoje stopy. Pomoże Ci się zrelaksować a także przeistoczyć wahania nastroju z dużych do znikomych. W ten sposób olejek może być stosowany także przez kobiety w ciąży lub połogu. Możesz także rozpylić olejek w pokoju czy wmasować w klatkę piersiową lub kark.


9.
Jak przysporzyć sobie więcej komórek? Olejek kadzidłowy jest także znany ze swoich właściwości sprzyjających namnażaniu komórek (proliferacja komórkowa) dlatego też jest jednym z komponentów DDR Prime. Aby podnieść wydajność układu kontroli cyklu komórkowego poprzez namnażanie zdrowych komórek spożywaj olejek w postaci kapsułek wegańskich.


10.
Nigdy więcej nerwów. Wykorzystaj olejek kadzidłowy aby pozbyć się uczucia niepokoju oraz wykreować pozytywny nastrój. Jak to osiągnąć? Wymieszaj olejek kadzidłowy z olejkiem miętowym i olejkiem z dzikiej pomarańczy. Następnie nałóż na dłonie i bardzo mocno wdychaj.


11.
Pozostań młody. Olejek kadzidłowy jest znany także jako ten który pomaga zachować młodą, świeżą, rozświetloną cerę. Przyczynia się również do zwolnienia oznak starzenia się i wiotczenia skóry.
Muśnij skórę olejkiem kadzidłowym z jedną kropelką olejku nośnikowego w tych miejscach, które w Twojej ocenie nie wyglądają tak jakbyś chciała.


12.
Nie ma nic lepszego na koniec dnia niż relaksująca kąpiel. Zanurz się w ciepłej wodzie z olejkiem kadzidłowym i odzyskaj równowagę ciała i duszy. Możesz także rozpylić olejek w łazience w trakcie Twojej kąpieli.


13.
Olejek kadzidłowy na ratunek skórze. Olejek ten słynie od wieków w walce z różnymi problemami nękającymi skórę. Jest także cudowny w walce z wszelkimi oznakami starzenia się. Nałóż bezpośrednio na skórę. Nadmiar usuń za pomocą wacika.


14.
Ulga w bólu mięśni. Możesz wykorzystać olejek kadzidłowy jako zimny kompres po wysiłku fizycznym lub gdy upał za oknem w celu ulżenia zmęczonym i opuchniętym nogom. Gdy cierpisz z powodu skurczy lub zmęczonych nóg wykorzystaj olejek do przygotowania gorącego kompresu. Na pewno przyniesie osłodę.


15.
Osobista sauna. Po prysznicu dodaj kilka kropel na ciepłą, wilgotną gąbkę czy myjkę zanim opłukasz ciało. Ciesz się ziemistym zapachem unoszącym się wraz z parą.