RED MANDARIN | BLOG W STYLU | HAPPY POLKA

RED MANDARIN

1546793464975

Red Mandarin ... kolejny cytrusiak.


Ten czerwony olejek Mandarynkowy jest kolejnym cytusem którego opisałabym jako słodki cytrus, ale z nutą kwiatową, która jest silniejsza niż oczekiwano - w dobry sposób. Może to być z łatwością sam zapach. Jest suplementem olejowym, jak kumkwat, więc można go bezpiecznie używać wewnętrznie.


Wyglądem przypomina mandarynkę. Jest podobny pod względem koloru i wielkości, a także ma zapach podobny do olejku mandarynkowego. Kwiatowa nuta w nim jest tym, co zmienia to i sprawia, że ​​jest bardziej charakterystyczny.


Red Mandarin cytrusowy olejek eteryczny nazywa się najsłodszym z owoców cytrusowych i kiedy czujesz ten olejek możesz tą słodycz prawie zobaczyć.


Jest tłoczony na zimno ze skórki, ma słodki, cytrusowy i lekko kwiatowy zapach. Dla intelektualistów, nazwa naukowa to Citrus reticulata.


Czerwony mandaryn pochodzi z tej samej rośliny co nasz nowy zielony olejek mandarynkowy. Olejek z czerwonej mandarynki pochodzi z dojrzałych owoców, a zielony mandarynowy olejek pochodzi z niedojrzałych owoców. Czy to nie jest fajne?


Jego głównym składnikiem jest limonen, dzięki czemu jest dobrym środkiem czyszczącym i poprawia nastrój. Czerwona Mandarynka zawiera także jeden inny składnik zwany
gamma-terpinen, który dodaje do niej jeszcze więcej właściwości oczyszczających. Ten cytrusowy olejek eteryczny stanowi fantastyczny środek do czyszczenia powierzchni, a także jest wspaniały dla skóry. Oczyszcza układ trawienny i powietrze.
Zrób herbatę, ma świetny sposób na eskortowanie pasożytów, użyj też kopru włoskiego.


Olej ten jest wyciskany na zimno ze skórki. Pomimo ze należy do rodziny cytrusów, czerwona mandarynka nie ma właściwości światłoczułych, które z tego powodu można wykorzystać do stworzenia cudownego balsamu.


Biologiczna i fizjologiczna aktywność olejków eterycznych sprowadza się do ich chemii. Skład czerwonej mandarynki jest podobny do większości innych olejków cytrusowych w wysokim stężeniu limonenu. Coś co go odróżnia od innych cytrusów to gamma-terpinen.
Dzięki koncentracji gamma-terpinenu, Red Mandarin to coś więcej niż kolejny słodko pachnący cytrusowy olejek eteryczny. Spróbuj połączyć kilka kropli ze swoimi ulubionymi produktami do pielęgnacji skóry i poeksperymentuj z czystą mocą w całym domu.


Zalety czerwonej mandarynki:
Wsparcie emocjonalne (ludzie mają problemy z trawieniem wiadomości, zmiany w ich życiu). Czerwona mandarynka promuje pewność siebie. Pomaga w kwestiach związanych z zaufaniem. Zaufanie do siebie oznacza wypowiedzenie „dość” czasami, ponieważ ludzie wokół ciebie nie są zawsze gotowi, by iść tam, gdzie jesteś.
Jestem zdolny do jasnego myślenia pomimo wszystkiego, co dzieje się wokół”.


Przeciwdepresyjny, przeciwdziała mdłościom i wymiotom.


Pobudzający apetyt - wsmaruj w duży palec u nogi.


Ogromna ulga na żołądku po zjedzeniu późno lub coś, czego zwykle nie jesz.


Redukcja cellulitu - Smart & Sassy , ​​ale dodaj do niej czerwoną mandarynkę. Pomaga w apoptozie i zmniejszeniu rozmiarów komórek.


Jest olejkiem zmniejszającym przekrwienie - dla nosa, dla układu limfatycznego


Jak stosować Red Mandarin Essential Oil?

Możesz użyć czerwonej mandarynki aromatycznie, miejscowo lub wewnętrznie. Olejki eteryczne zużywają się, gdy twoje ciało ich używa. Ponownie aplikuj, gdy poczujesz potrzebę.


Red Mandarin to światłoczuły olej. Nie chcesz zastosować go miejscowo, a następnie wyjść na słońce. Zamiast tego użyj, kiedy nie będziesz na zewnątrz lub po prostu go rozprosz. Możesz umieścić kroplę w szklance wody.


Naturalne i bezpieczne korzyści dla czerwonego oleju mandarynkowego obejmują:
• Wsparcie dla skóry
• Wsparcie snu
• Zdrowie trawienne
• System nerwowy
• Radosne, uspokajające i relaksujące
• Emocjonalnie podnoszące na duchu i wzmacniające
• Zdrowie systemu limfatycznego


Red Mandarin Aromatic Użycie i zalety:


Najpierw omówimy aromatyczne pomysły użycia. Aby użyć aromatu, umieść 5 kropli w dyfuzorze. Ciesz się korzyściami! Rozproszone dla wsparcia emocjonalnego i dla zdrowego spokojnego snu. Po rozproszeniu Red Mandarin pomaga oczyścić powietrze.


Możesz rozprowadzić wszystkie olejki eteryczne razem. Jednak niektóre olejki doskonale się uzupełniają. Sugerowane oleje to :

Olejek eteryczny z bergamotki
Olejek z kory cynamonowej
Olejek goździkowy
Olejek z kolendry
Olejek cyprysowy
Olejek eteryczny z geranium
Olejek z imbiru
Olejek eteryczny z jagód jałowca
Olejek lawendowy
Olejek cytrynowy
Olejek z trawy cytrynowej
Olejek eteryczny z limonki
Olejek eteryczny z melisy
Olejek eteryczny Petitgrain
Olejek eteryczny z rumianku rzymskiego
Olejek eteryczny z rozmarynu
Olejek eteryczny z drzewa sandałowego
Olejek dzikiej pomarańczy
Olejek eteryczny Ylang Ylang


Więcej o olejkach kliknij << TUTAJ >>


Red Mandarin Korzyści uzywania miejscowego

Po drugie, omówimy aktualne pomysły na wykorzystanie. Mandaryna jest bezpieczna do użycia. Jednak trzeba rozcieńczyć dla dzieci i wrażliwej skóry. Stosuj miejscowo, aby wspierać zdrową skórę, podbudowywać emocjonalne i korzystać jak najwiecej żeby wzmacniać system nerwowy. Stosuj z masażem, aby wspomóc zdrowie układu limfatycznego.


Red Mandarin korzysci uzywania wewnetrznego:

Na koniec omówimy wewnętrzne koncepcje użytkowania.
Możesz wlać kilka kropli do szklanki wody i wypić albo zakropl do kapsułki wegetariańskiej i połknij . Wewnętrznie używaj czerwonego olejku mandarynkowego do wspomagania trawienia, uspokojenia emocjonalnego lub spokojnego snu.


Żródło informacji:
Aneta Szarek, artykuł