KUMQAT | BLOG W STYLU | HAPPY POLKA

KUMQAT

1546793672415


Ten mały owoc o zabawnej nazwie szczyci się dużą osobowością i niesamowitym zestawem zalet.


Kumquat wywodzi się ze starożytnej historii pojawiającej się już w XII wieku w chińskiej literaturze. Kumquat jest czczony w tradycyjnej medycynie chińskiej ze względu na jego terapeutyczne korzyści.


Pochodzący z Azji Południowo-Wschodniej Kumquat jest wielkości dużej oliwki i rośnie na małym, zwartym, wiecznie zielonym drzewie.


Ponieważ skórka kumkwatu jest tak orzeźwiająco słodka, małe świeże owoce są często spożywane w całości lub smakowane w syropie cukrowym lub w postaci galaretki. A Kumquat Essential Oil jest tłoczony na zimno z tej pysznej skórki owocowej.


Korzyści;
Choć oferuje podobne korzyści terapeutyczne jak inne owoce cytrusowe, Kumquat nie jest codziennym olejkiem cytrusowym. Kumkwat jest szczególnie bogaty w Limonene, dając mu jasny, piękny aromat i bogactwo korzyści. W zależności od warunków zbioru, olejek eteryczny z Kumquat zawiera od 70% do 95% limonenu, ale z pozostałych 105 znanych składników 46 nie znaleziono w żadnym innym olejku eterycznym.


Kumquat bardzo podnosi na duchu zmysły i dodaje energii do umysłu. Jeśli potrzebujesz porannej stymulacji, aby wstać z łóżka, lub popołudniowego pick-up-up, Kumquat może pomóc ci podając podwójna energię.


Więcej o olejkach kliknij
<< TUTAJ >>Wspiera zdrowy układ odpornościowy i może pomóc w zwiększeniu czystości domowej. Bogaty zapach dodaje niezwykłej świeżości.
Jakby przynosząc błysk radosnego słońca.


Pachnie jak lżejsza wersja limonki lub pomarańczy. Ma słodką słodycz i wciąż to same podniesienie na duchu które zawsze robią oleje cytrusowe. Jest olejem uzupełniającym, dzięki czemu jest bezpieczny nie tylko do użytku aromatycznego i miejscowego, ale również do użytku wewnętrznego. Ma lekki i słodki smak cytrusowy. Wspaniale jest dodać kroplę do wody.


Wspaniałe komponuje się z olejkami takimi jak :
Bergamot, Black Pepper, Cedarwood, Chamomile ,Frankincense , Lavender ,Patchouli , Vetiver


Żródło informacji:
Aneta Szarek, artykuł