KOMPOZYCJE OLEJKOWE | BLOG W STYLU | HAPPY POLKA

KOMPOZYCJE OLEJKOWE


Photo-22-03-2018,-22-23-23

Nasze emocje wibrują w energetycznym cyklu na różnych frekwencjach, które wpływają na podział naszych komórek, sposób jak nasze organy wewnętrzne działają, mają wpływa na nasze hormony, przepływ krwi w naszym ciele. 
Energia istnieje, jest non stop mierzona w nauce i nie jest wymyśloną miarą jak dużo z nas myśli. 
Wierzę, że nie ma miedzy sobą oddzielenia, ciała, umysłu i ducha. 
Jeśli poszukujesz sposobów na poprawienie ogólnego zdrowia. Polepszenie zdrowia emocjonalnego jest koniecznością. 

Intencją wymienionych kompozycji olejków jest odkrycie Twojej ‘lepszej Ja’ oraz mocy w lekkości poruszania się poprzez życie, bez względu na sytuacje. 
Problemy oraz przeszkody życiowe dotkną każdego. Nie mniej jednak sposób w jaki reagujemy na dane sytuacje określa nasz charakter oraz osobisty sukces. 
Osobisty sukces to znalezienie wewnętrznego spokoju, szczęścia dając nam pewność w pokonaniu materialnych przeszkód nie wciągając się emocjonalnie w temat, widząc piękno każdej sytuacji. 


PRZYJACIEL 


Kiedy życie wydaje się przytłaczające i potrzebujesz wsparcia, momentu by wyszlochać smutek, rozgoryczenie. Kompozycja ta jest jak przyjaciel na którym zawsze możesz polegać, jak mocne ramiona na których znajdziesz wsparcie. Kiedy nakładamy olejek ogarnia nas poczucie ulgi. Aromat olejków otacza nas wiarą że wszystko będzie OK. 
Znajdź moment ciszy, oraz weź kilka głębokich wdechów przed nałożeniem kompozycji. 
KROPLA:  4 CINAMON 6 TANGERINE 2 EUCALYPTUS 2 CASSIA 3 LEMON 4 CARDAMON

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA: 
Do 10 mil szklanej buteleczki z rolką dodaj wymienione powyżej olejki. Wypełnij resztę buteleczki olejem bazowym, jak np. odtłoczony olejek kokosowy lub inny olej w formie ciekłej.  Stosuj olejek na tył karku, nadgarstki, za uszami dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. 
UPOWAŻNIONA


Rozpylaj Kompozycje UPOWAŻNIONA podczas czytania lub słuchania afirmacji czy pracy nad rozwojem osobistego. Aromat, pomoże pogłębić naukę. Niektóre osoby będą czytać lub słuchać potężnych książek, ale nie będą stosować tych pojęć w swoim codziennym życiu. Wiedza nie jest mocą. Zastosowanie wiedzy, jej praktyka zmienia codzienne nawyki, zmienia destynacje podróży co jest mocą. Wszyscy mamy dobre intencje, aby poprawić naszą sytuację. Zamiast dobrej rady, która przychodzi z jednego do drugiego ucha, rozpylaj kompozycję Upoważniona, aby zacząć stosować w codzienność, co naprawdę jest przydatne. Znajdź moment ciszy, oraz weź kilka głębokich wdechów przed nałożeniem kompozycji. 
KROPLA:  1 GINGER  2 WILD ORANGE 1 PATCHOULI

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA: 
Do 10 mil szklanej buteleczki z rolką dodaj wymienione powyżej olejki. Wypełnij resztę buteleczki olejem bazowym, jak np. odtłoczony olejek kokosowy lub inny olej w formie ciekłej.  Stosuj olejek na tył karku, nadgarstki, za uszami dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. 
MOJA ‘DROGA’ 


Jest kompozycją olejków polecaną kiedy mamy potrzebę doświadczenia sensu naszego życia.  Pomaga w odnalezieniu siebie samego. Będąc w ciągłym pędzie, otoczeni technologią jest rzadkością by stanąć na chwilę by posłuchać swojego wewnętrznego JA.  Kompozycja MOJA ‘DROGA’ pomoże Ci znaleźć moment by połączyć się z naszym wewnętrznym głosem. Jest to idealna kompozycją przed i po medytacji. Znajdź moment ciszy, oraz weź kilka głębokich wdechów przed nałożeniem kompozycji. 


KROPLA 7 HAWAIIAN SANDALWOOD  3 FRANKINCENSE 5 LAVENDER 5 JUNIPER BERRY 2 EUCALYPTUS 3 WILD ORANGE 1 GERANIUM 1 LEMON

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA:
 
Do 10 mil szklanej buteleczki z rolką dodaj wymienione powyżej olejki. Wypełnij resztę buteleczki olejem bazowym, jak np. odtłoczony olejek kokosowy lub inny olej w formie ciekłej.  Stosuj olejek na tył karku, nadgarstki, za uszami dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. BESTIANa pewno masz momenty kiedy wściekasz się na wszystkich i nie wiesz jak się opanować.  Ja na pewno przechodzę przez takie momenty. Mam wrażenie wtedy że ktoś jakby ma przewagę nad moim ciałem i przez chwilę. Takie momenty zjawiają się przeważnie podczas napięć przedmiesiączkowych, gdzie bardzo serdecznie polecam Kompozycje Clary Calm. Idealny balans na nasze Hormony. Kompozycja ta przychodzi w buteleczce z rolką, dlatego jest idealna jako pefum, aromat który mamy zawsze przy sobie.  Rozpylanie w takim momentach jest bardzo wskazane. Dlatego, kiedy czujesz, iż złość ogarnia Cię bardzo polecam rozpylać kompozycje Ah TA BESTIA, której aromat od razu załagodzi gniew i wspomoże oddech, o którym zapominamy w takich momentach.  Kompozycja Ah TA BESTIA posiada zdolność zapobiegania niepotrzebnym kłótniom. I oczywiście, Kochane, jest idealna przed i podczas naszych napięciach przedmiesiączkowych. 

KROPLA:  1 FRANKINCENSE  1 LAWENDER 1 ARBORVITEA 1 LIME

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA: 
ROZPYLAMY OLEJKI W DYFUZORACH, ROZPYCLACZACH. 


KWIAT ŻYCIA Kompozycja jest polecana kiedy przeszedłeś przez trudny czas.  Kompozycja ta pomaga zmęczonej duszy ujrzeć, jak kwiat życia zaczyna się otwierać i przynosi nadzieję sercu. Życie jest jak wahadło, są czasy trudności i czas okazji. 

KROPLA:  8 GERANIUM 5 LAVENDER 5 BERGAMOT 3 WILD ORANGE 5 YLANG YLANG 2 HELICHRYSUM 3 TANGERINE 2 CLARY SAGE


SPOSÓB PRZYGOTOWANIA:
 
Do 10 mil szklanej buteleczki z rolką dodaj wymienione powyżej olejki. Wypełnij resztę buteleczki olejem bazowym, jak np. odtłoczony olejek kokosowy lub inny olej w formie ciekłej.  Stosuj olejek na tył karku, nadgarstki, za uszami dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. ZNACZENIE OLEJKÓW

ARBORVITAE 
P
rzynosi spokój oraz nadaje równowagę niezbędna by odpuścić emocje. 

BERGAMOT
Świetny olej regenerujący czas, po którym odczuwamy zniechęcenie.  Zmieni to również twoją percepcję rzeczywistości od ‘szklanki w połowie pustej do połowie wypełnionej’. Odkryjesz wspaniałość w pozornie prostych chwilach.

CLARY SAGE
Z
apewnia jasną wizję przyszłości, pokazując jaśniejszą ścieżkę teraźniejszości

CINNAMON
Pomaga zrozumieć jaką piękną istotą jesteś. Cynamon nadaje siły, uwalnia poczucie bólu odrzucenia. 
CASSIA 
Przynosi ciepło i miłość do naszego serca. Nadaje poczucie, że jesteśmy kochani. 
CARDAMON 
Nnadaje wyjątkowy cel. Kardamon wspomaga trawienie, w odniesieniu do naszych emocji pomaga oczyszczać emocje nadając uczucie miłości, wsparcia, pewności siebie jako całości. 
EUCALIPTUS 
Kreuje chęci by być prawdziwym, przypomina nam, że możesz czuć się zdrowy i szczęśliwy w każdej chwili. kreuje chęci, poczucia bycia prawdziwym. Twoje myśli i emocje są wyborem. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za nasze uczucia. Eukaliptus nadaje uczucie pragnienia by czuć się zdrowym jako jedność. 
FRANKINCENSE Kadzidło - oczyszcza wibrację- jak złość- z naszej świadomości. Ponadto aromat otwiera nas na połączenie się z naszym wewnętrznym Ja przez co odczucie miłości jest doznawane. rozmywa chaos. Jedynie prawda, szczerość wychodzi na Świat kiedy używamy Kadzidło
GERANIUM
P
omaga zaufać samemu sobie. Pozwala zaufać, że dobroć nadchodzi
GINGER 
Tworzy ożywienie, więc przygotuj się na krok i zastosuj to, czego się nauczysz

HAWAIIAN SANDALWOOD 
Wycisza otwiera serce w procesie komunikacji z myślami pomagając zjednoczyć się z naszym wewnętrznym Ja. 
HELICHRYSUM
Usuwa ból z traumatycznych związków i przywraca zaufanie do ludzkości
JUNIPER BERRY 
Pomaga odpuścić nasze lęki które zatrzymują Cię w byciu prawdziwym
LAVENDER  Lawenda - Łagodzi serce oraz uwalnia tłumiącą się energię co często jest przyczyną wybuchów złości. Pomaga w szczerości wypowiadania słów dodając pewności siebie. Pomaga zrelaksować się i otworzyć się na piękno, które Cię otacza.
LEMON 
Oczyszcza emocje, nadając widoczność naszej drodze 
LIME  przynosi śmiech. Ten olejek w specjalny sposób przynosi szczęście do naszego serca. Pomaga uwolnić wątrobę z tłumiącej się energii. W Chińskiej teorii medycyny, wątroba jest organem powiązanym ze złością czy frustracją. Wyobraź sobie, ciśnienie jakie kumuluje się na wątrobie i jakie uczucie łączy się z uwolnieniem jej w takich sytuacjach. 
PATCHOULI
Bierze całą pasję, siłę i wprowadza ją w ducha. Jest odpowiedzialny za wprowadzenie czego uczymy się w działania fizyczne. Paczuli jest olejem manifestującym.
TANGERINE 
Wnosi do Twojego serca podekscytowanie i radość. Łatwo wpaść w wir codziennych obowiązków. Mandarynka pomoże uwolnić Tą presję by cieszyć się obecna chwilą. Pozwala na przyjęcie słodkiego zapachu kwiatów.
WILD ORANGE 
W
paja przekonanie, że można osiągnąć swoje marzenia. wygląda bardziej niż możliwe, wygląda na nieuniknione. Pozwala zobaczyć ukryte talenty które posiadasz. Wzmacnia rozkosz wokół Ciebie. 
YLANG YLANG 
Uspokaja i leczy serce od zdrady, pozwalając ponownie otworzyć się
przepis w/g Desireee Mangandoog, L.A., M.S.T.O.M