DESER Z AWOKADO | BLOG W STYLU | HAPPY POLKA

DESER Z AWOKADO

Screen Shot 2018-11-05 at 10.25.57


Przepis według Japonki Satoko Kojo, znanej jako "Coco," która odkryła pasje do zdrowego odżywiania, gotowania kiedy zetknęła się z olejkami eterycznymi doTERRA. Widząc wpływ jaki olejki maja na nasze zdrowie Coco otworzyła zdrowa, vegańska restauracje w Hiroszima. Jej pasja do zdrowego gotowania, nauka innych Rozpromowały Coco i jej przepisy na cały świat.  Oto Jeden z przepisów Coco.


Składniki:  SPOD CIASTA na dwie mini foremki: 3-4 daktyle bez pestek  60 g kokosa we wiórkach  60-80 zmielonych migdałów  1/2-1 łyżeczka wody  1 łyżeczka roztopionego oleju kokosowego  szczypta soli 1 kropelka olejku eterycznego doTERRA  Cytryny, Limonki, Dzika Pomarańcza czy Grejpfruta
Sposób przyrządzenia:
Pierwsze 4 składniki zmieszaj w mikserze tak by połączyło się w ciasto. Następnie dodaj olej kokosowy, sol oraz olejki i zmieszaj razem w mikserze lub ręcznie tak by uformowało się ciasto. Użyj mini formę na ciasto, której spod się odłącza. Podziel ciasto na 2 i ułóż jedno równomiernie na dnie foremki. dobrze przyciśnij. Włóż ciasto do lodówki. 

CIASTO: 1 duże avocado  4 łyżki agave syropu  3 łyżki syropu z klonu  3 łyżki wody  1-1/2 ekstraktu z vanilii (opcjonalnie)  5-6 łyżek roztopionego olejku kokosowego 1-2 krople doTERRA olejku eterycznego,  Lemon, Lime, Wild Orange czy Grapefruita 
Sposób przyrządzenia:
Zmieszaj w mikserze 4 pierwsze składniki tak by zawartość miała gładka, kremowa konsystencje.  Dodaj olej kokosowy i olejki eteryczne. Wymieszaj. Wyciągnij spod ciasta z lodówki, rozprowadź zawartość ciasta do foremki. Włóż foremkę z powrotem do lodówki na 8 godzin ciasto. 


Oryginalny przepis znajdziesz >>>>
TUTAJ <<<<<< Podobne Przepisy znajdziesz >>>>> TUTAJ <<<<<