OLEJKI | HAPPY POLKA

Więc jesteś ciekawa, dlaczego wszyscy zaczęli szaleć na punkcie olejków eterycznych? Wiem co masz na myśli. Ja także byłam! Wszędzie słyszałam na temat tych magicznych mikstur i pomyślałam: "Poważnie? Ludzie po prostu wąchają te butelki lub pocierają oleje na skórze, i dzieje się cud?
Tak. Wierzcie lub nie, to jest DOKŁADNIE to, co się dzieje. Gdy podzielę się z wami moją historią, zrozumiecie, dlaczego początkowo byłam tak niedowierzająca a dlaczego dzisiaj, stoję przed wami jako kompletnie wchłonięta przez Olejki Eteryczne i mam potrzebę, aby się tym cudem z Tobą podzielić. 

Być może przeczytałeś już moją Sylwia Wita Stronę, ale chcę podzielić się z Tobą częścią mojej historii, której prawdopodobnie wcześniej nie słyszałeś, ponieważ jestem żywym dowodem na to, iż można zrobić całkowity zwrot w stylu życia, gdy uwzględnimy olejki eteryczne we wszystko.
Należę do tym mam, które postawiły karierę na pierwszym miejscu. Bardzo długo dążyłam do uzyskania kwalifikacji, renomy pracy w swoim zawodzie jako Wizażystka, stylistka włosów oraz peruk w Wielkiej Brytanii. Muszę przyznać, iż bardzo dużo satysfakcji, nie tylko finansowej moja praca mi przyniosła. 
Nie mniej jednak, matka natura jak u każdej kobiety, zaczęła wzywać mnie do macierzyństwa. W wieku 39 lat zostałam mamą i wtedy mój świat oraz moje poglądy bardzo szybko się zmieniły. 

Zostałam bowiem odpowiedzialna za przepiękną istotę, którą oczywiście chciałam ochronić. Jak szybko się okazało, znalezienie naturalnych środków by wspomóc zdrowie dziecka stało się problemem. Produkty które dotychczas używałam, okazały się szkodliwe. Zmiana stylu życia, nie przespane noce, migreny, niezależna, odnosząca sukcesy do tej pory Sylwia utknęła. Stałam się zestresowaną mamą bez odpowiedzi. Pamiętam jak bardzo czułam się zdezorientowana. Poczucie bycia uzależnionym finansowo, uczucie bycia poza kontrolą zupełnie mnie przerosło. 
I tego właśnie dnia podjąłem decyzję, by zmienić moje nastawienie. Poprawić swoje samopoczucie, pomóc swoim bliskim. Potrzebowałem rozwiązań, które byłyby bezpieczne, skuteczne i na wyciągnięcie ręki. Postanowiłam, znaleźć sposób by wspomóc finansowo partnera. 

Wtedy znalazłam doTERRA
Moje doświadczenie w pracy z różnymi markami, wrażliwość skóry klientek nauczyły mnie, dokładnego sprawdzania produktu. Używanie olejków zawsze było w temacie. Nie mniej jednak bardzo rzadko kończyłam olejek, gdyż nigdy nie uzyskałam znaczących wyników z ich używania. 
Podczas użycia olejków doTERRA odczułam natychmiastowe zmiany na moim zdrowiu emocjonalnym. Poczułam się wzmocniona, z czasem znalazłam odpowiedź na większość problemów zdrowotnych naszej całej rodziny, nawet mojego kilku miesięcznego synka. Znalazłam odpowiedź na wyciągnięcie ręki w małych brązowych buteleczkach. 
Używanie olejków zmieniło życie moje, jak i całej rodziny na wiele sposobów. Jeśli chcesz wiedzieć z czego korzystam osobiście oraz cała moja rodzina, zapraszam. 

OTWIERAM KONTO HURTOWE KLIENTA
25-50 % upustu 


e_BOOK GRATIS !!

Przewodnik po olejkach doTERRA dla początkujących dla każdego zainteresowanego.
Kliknij na zdjęcie lub podany
>> LINK<<

Stacks Image 129

JAK KUPIC OLEJKI? 

Jeśli Interesuje Cię zakup pojedynczych olejków, jak najbardziej zapraszam TUTAJ
Katalog wirtualny TUTAJ


Najpopularniejsze Zestawy olejków firmy doTERRA

Stacks Image 67
Stacks Image 52
Stacks Image 50
Stacks Image 63
Stacks Image 71
Stacks Image 61
Stacks Image 118
Stacks Image 116


NAJBARDZIEJ OPŁACAJĄCYM SIĘ sposobem wypróbowania olejków jest Kupno olejków w Zestawach co daje najlepszą opcje finansową. Daje Ci dostęp do całej gamy Olejków, mieszanek by użyć je w każdej sytuacji życiowej w której się możesz znaleźć. 
Masz Pytania, Zapraszam