Sztuka łączenia olejków | BLOG IN STYLE

Sztuka łączenia olejków

Screen Shot 2018-07-02 at 22.36.08

Nieważny wiek, styl życia, czy miejsce zamieszkania wszystkich nas łączą emocje, które przeżywamy każdego dnia. Emocje są nieodzownym elementem człowieczeństwa i mają duże znaczenia dla naszego zdrowia i szczęścia. Pomimo, że emocje są wciąż tajemnicą, ogólnie można powiedzieć, że są one specyficzną reakcją organizmu na otaczający świat.
Ponieważ każdy z nas ma inną osobowość i unikalny zasób doświadczeń przeżywanie emocji jest również specyficzne dla każdego z nas. Każdy z nas prezentuje swoiste metody radzenia sobie z nimi i każdy z nas wyraża je w sposób dla niego charakterystyczny.
Emocje mogą wpływać na nasze życie na wiele sposobów i wiemy, że są w stanie kształtować naszą motywację, co z kolei wpływa na nasze zachowanie i sposób myślenia. Odpowiedź naszego organizmu na przeżywane emocje jest zawsze wynikiem wcześniejszych doświadczeń i może mieć pozytywny albo negatywny wpływ na nasze życie.
Aromaterapia w walce o dobre samopoczucie


Jako element dodatkowy, który może być skutecznym wsparciem odpowiednio dobranych zajęć, a więc może również wpływać na nasz nastrój, należy rozważyć stosowanie olejków eterycznych. Dużą wartością tych substancji jest ich wielka rozmaitość, co sprawia, że każda osoba może dobrać zapach najbardziej odpowiedni dla siebie. Najbardziej korzystnym byłoby stworzenie własnej kolekcji zapachów, dzięki którym w zależności od potrzeb moglibyśmy odpowiednio sterować naszym nastrojem. Początek może nie być łatwy, ale kiedy już posiądziemy odpowiednią wiedzę stosowanie aromaterapii może stać się narzędziem radzenia sobie ze złymi emocjami każdego dnia. Poniżej podaje kilka kompozycji olejków eterycznych, które zdecydowanie przydatne w przejściu rożnych emocji z którymi się borykamy. Używam olejki eteryczne doTERRA od kilku lat i zdecydowanie widzę poprawę swojego, bliskich oraz moich klientów samopoczucia, zdrowia. Interesuję Cię więcej, ZAPRASZAM TUTAJ

WYCISZ MYŚLI

WYCISZ MYŚLI mieszanka olejków eterycznych jest idealna kiedy nie jesteś w stanie wyłączyć myśli.  Bardzo często same obawy, lęki mnożą się w naszej głowie nie dając nam chwili wytchnienia.  Ta kompozycja pomoże załagodzić myśli które nie służą Ci. Oczywiście polecane jest podczas tego procesu, wypowiadanie pozytywnych afirmacji. Wtedy Kompozycja WYCISZ MYŚLI wspomoże pozytywne afirmacje, przyczyni się do ich wzrostu i wzmocnienia. Jest to kompozycja oczyszczająca, która eliminuje ograniczone przekonania. 

KROPLA:  8 MELALUCA 5 LEMONGRASS  3 OREGANO 2 LEMON 2 LAVENDER 1 WILD ORANGE 1 PEPPERMINT 1 WHITE FIR 1 DOUGLAS FIR  1 EUCALYPTUS JESTEM WSPANIAŁA  Olejkowa kompozycja

przynosi silne poczucie pewności siebie oraz emocji dla duszy. Używając kompozycję poczujesz się niezwyciężona oraz uwierzysz, że możesz osiągnąć wszystko, na co postanowisz.Kompozycja ta również pomaga zobaczyć, jak wspaniałą jesteś. Każda istota ludzka jest stworzona z niezwykłym talentem, a ta mieszanka zachęci cię do zaakceptowania Twoich darów, znalezienia miłości do samego siebie i podzielenia się tym ze światem. 

KROPLA: 8 CINAMON 3 SPAREMINT 2 WILD ORANGE 1 LEMON 1 GRAPEFRUIT 1 BERGAMOT 1 WHITE FIR 


MIŁOŚĆ DO SAMEGO SIEBIE

Kocham Siebie, kompozycję, używamy, gdy otacza nas niskie poczucie własnej wartości i odczucie bezsensu istnienia. Jest to idealna Kompozycja olejków która pomoże Ci poczuć się cennym i cenionym, pokaże ci Jak pokochać samego siebieLiczysz się. Jesteś stworzony z miłością i tutaj z jesteś nie bez powodu. Codzienna aplikacja "Kocham siebie" wywoła u Ciebiepewność siebie. Będziesz także działać, aby podjąć kroki w zakresie samo opieki. obejmuje to odpowiedni odpoczynek, czas na medytację, zdrowe odżywianierelaksację ciała, takie jak masaż, i wszystko, co pokazuje, że się kochasz. to małe rzeczy mają znaczenie. Możesz zrobić wszystko, co jest na liście, ale zaczniesz je robić, gdy będziesz używać tej mieszanki

Kropla:  12 GRAPEFRUIT 8 EUCALYPTUS 5 CORIANDER 3 GINGER 2 CINNAMON 1 LAWENDER 1SPAREMINT 1 LEMON


SPOSÓB PRZYGOTOWANIA: 

Do 5 mil szklanej buteleczki z rolką dodaj wymienione powyżej olejki. Wypełnij resztę buteleczki olejem bazowym, jak np. odtłoczony olejek kokosowy lub inny olej w formie ciekłej.  Stosuj olejek na tył karku, nadgarstki, za uszami dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. 

ROZWÓJ OSOBISTY 

Rozpylaj Kompozycje Rozwój Osobisty podczas czytania lub słuchania afirmacji czy pracy nad rozwojem osobistego. Aromat, pomoże pogłębić naukę. Niektóre osoby będą czytać lub słuchać potężnych książek, ale nie będą stosować tych pojęć w swoim codziennym życiu. Wiedza nie jest mocą.  Zastosowanie wiedzy, jej praktyka zmienia codzienne nawyki, zmienia destynacje podróży co jest mocą. Wszyscy mamy dobre intencje, aby poprawić naszą sytuację. Zamiast dobrej rady, która przychodzi z jednego do drugiego ucha, rozpylaj kompozycję Upoważniona, aby zacząć stosować w codzienność, co naprawdę jest przydatne.

Kropla:  1 GINGER 2 WILD ORANGE 1 PATCHOULI 

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA: Do rozpylacza, dufyzora na wodę dodaj wymienione powyżej olejki. Rozpylaj w pomieszczeniach w których przebywasz


ZNACZENIE OLEJKÓW:  BERGAMOT  Przytula nas oraz pomaga pielęgnować naszą bajeczną osobowość

CORRIANDER Pomaga być uczciwym wobec samego siebie. pomaga w identyfikacji konkretnych potrzeb. każdy ma inne rzeczy, które odżywiają serce. dla niektórych czytanie książki, dla innych kąpiel.
CINNAMON Pomaga wkroczyć w moc. zdobędziesz swoje wspaniałe piękno i zobaczysz siebie jako niezwykle wartościową. Łączy cię z twoją wewnętrzną siłą, dzięki czemu możesz iść do przodu, pomimo wszelkich przeszkód.
EUCALYPTUS Kreuje chęci by być prawdziwym, jest najlepszym olejem stosowanym podczas utknięcia, w poczuciu niedostatku. Nadaje poczucie rozwoju, uczucie chęci wzięcia udziału w procesie. Olej ten tworzy pragnienie wzmocnienia opieki osobistej, emocjonalnej, fizycznej oraz duchowej. Kreuje myśli by być prawdziwym
GERPEFRUIT Pomaga w ustaleniu priorytetów dla twoich osobistych potrzeb - zwłaszcza tych, które wymagają lepszego zdrowego i osobistego wzrostu. Przypomina, abyś dbała o siebie fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Ważne jest, aby fragment każdego dnia przeznaczyć na własną opiekę. im więcej wybierzesz dla swoich potrzeb, tym bajecznie się poczujesz.
GINGER  Wzmocnij swojego ducha, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem. Większość kobiet w zachodnim społeczeństwie zwykle opiekuje się wszystkimi dookoła i nigdy nawet nie stawia siebie na liście! Imbir to zmieni bowiem jego użycie pomoże Ci zobaczyć, jak ważna jesteś i jak ważne jest by umieścić siebie na liście. Tworzy ożywienie, więc przygotuj się na krok i zastosuj to, czego się nauczysz.
LAVENDER  Pomaga wyzbyć się stagnacyjne myśli, które blokują cię od otrzymania dobrego oraz  pomaga jasno wyrazić twoje potrzeby. Pomaga w szczerości wypowiadania słów dodając pewności siebie.
LEMON Oczyszcza, odświeża, nasze negatywne nastawienie.Oczyszcza emocje, nadając widoczność naszej drodze oczyszcza emocje z lęków. Pozbywa się tej niskiej wibracji energetycznej. Lemon jest oczyszczającym olejem. rozwieje tą wewnętrzną negatywną samoocenę, która często nas przygnębia Ukierunkowuje twoje wysiłki, tak byś mogła skoncentrować się na najważniejszych działaniach, które przyczyniają się do celu twojego życia 
LEMONGRASS  Przepiękny aromat Trawy Cytrynowej eliminuje ograniczone przekonania. Jest on z jednych najlepszych olejków gdzie jest dużo negatywnego nastawienia do pokonania. Np. Jeśli przebywasz pośród osób z negatywnym nastawieniem, osoby które źle wpływają na twoje samopoczucie lub ogólną atmosferę.
MELELUCA  Drzewo Herbaciane - dezynfekuję energię. olejek ten jest idealny w czyszczeniu negatywnych wibracji w 'naszej głowie'. 
OREGANO  Pomaga przerwać ograniczone przekonanie uzależnione silnymi powiązaniami. Np. Często nasz nerwowy sposób myślenia jest uzależniony od osób, rzeczy, organizacji które są toksyczne na nas. 
PATCHOULI  Bierze całą pasję, siłę i wprowadza ją w ducha. Jest odpowiedzialny za wprowadzanie czego uczymy się, w działanie fizyczne. Patchouli jest olejem manifestującym. 
SPEARMINT Inspiruje cię do tego, by stać w tobie silnie i nigdy nie pozwolić, by ktokolwiek sprawiał, że czujesz się bezwartościowy Sprawia, byś nosiła się z gracją i opanowaniem, nadaje umiejętność przekazywania zaufania ludziom wokół ciebie
WILD ORANGE  Pomaga ci dostrzec możliwość, która cię otacza, abyś bez strachu wkroczyła na swoją przeznaczoną ścieżkę. Wpaja przekonanie, że można osiągnąć swoje marzenia. wygląda bardziej niż możliwe, wygląda na nieuniknione. Motywujący olejek pomagający przyciągnąć przepiękne rzeczy do twojego życia.
WHITE FIR, DOUGLAS FIR, PEPPERMINT  Olejki pomagające odświeżyć,wzmocnić nasze płuca i tym samym rozprowadzić aromat po całym ciele.  Hamują szkodliwe wzorce myślowe, takie jak: “Nie jestem wystarczająco dobra”, “Nie zasługuję na to” lub “Nie jestem wystarczająco inteligentna, ładna, zgrabna..”
Znajdź moment ciszy, oraz weź kilka głębokich wdechów przed nałożeniem kompozycji. 
przepisy w/g Desireee Mangandoog
OTRZYMAJ WYBRANĄ KOMPOZYCJĘ GRATIS PRZY ZAKUPIE OLEJKÓW WIĘCEJ INFORMACJI kliknij tutaj